750 TL ve üzeri Türkiye’nin heryerine ÜCRETSİZ KARGO!

Hakkımızda

Printix Baskı, Odak Tic. Ltd. Şti.  2003 yılında kurulmuş ve kişiye özel baskı alanında uzmanlaşmıştır. Amacımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda minimum sipariş sınırlaması olmadan yüksek kaliteli baskı ürünlerini uygun fiyatlarda sunmaktır.

Kullandığımız baskı ekipmanlarının tamamı ithal olup uzun ömürlü ve kaliteli baskı imkanı sağlamaktadır.

Uzun yıllardır baskı sektöründe deneyim kazanmış ekibimiz her yeni güne ilk günün heyecanı ile başlar ve her sipariş özenle hazırlanıp ambalajlandıktan sonra Türkiye'nin her noktasına kargo ile gönderilir.

Gerek tasarım gerekse üretim ekibimize alanında deneyimli yeni arkadaşlarımız sürekli olarak katılıyor.  Ekibimizin temel prensibi müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmaktır. Sizlerden gelecek her türlü eleştiri kendimizi geliştirmemiz için vazgeçilmez kaynaklardan biridir.

Aklınıza gelen her türlü soruyu  bilgi@sizeozelbaski.com adresine yazarak veya telefon numaralarımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz. 

 

Neden biz ?

1) Yaptığımız işe bağlıyız - İşimizi severek ve özenerek yapıyoruz.

2) İhtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz - Tüm sorularınızı içtenlikle cevaplıyoruz. Sonunda iş yapalım veya yapmayalım baskı öncesi tüm sorularınızı cavaplamaktan memnuniyet duyacağız.

3) Deneyimliyiz – Yedi yıldır sadece baskı hizmeti vermekteyiz.

4) Hızlı hizmet politikası – Aldığımız tüm siparişleri en kısa sürede hazırlayıp Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar teslim ediyoruz.

5) Uygun fiyat politikası – Ürünlerimizi emeğimizin karşılığı makul bir bedel  ekleyerek sunuyoruz. Amacımız hiçbir zaman müşterilerimiz ile bir defaya mahsus iş yapmak olmamış, süreklilik temel prensibimiz olmuştur.

6) Kampanya seçenekleri – Belirli aralıklarla hazırladığımız kampanyalar ile son derece cazip fiyatlar ile çeşitli ürünleri beğeninize sunuyoruz.

7) Özgün tasarımlar – Tasarımlarımız sadece size özel olarak hazırlanmaktadır.

8) Kolay iletişim – Dilediğiniz an bize ulaşabilir ve sorularınızın cevaplarını derhal alabilirsiniz.

Kalitemiz

Kişiye özel baskı hizmetleri alanında 7 yıldan uzun bir süredir faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri amacımız tüm baskılarımızda yüksek kaliteyi yakalamak ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkmak olmuştur.

Baskı sürecinde kullandığımız ekipmanlarımızı sürekli olarak yeniledik ve alanında lider firmaların ürünlerini (CANON, ROLAND, XEROX , VERSA gibi) kullanmaya özen gösterdik. Bunu kalitemizden ödün vermemek için her aşamada dikkat etmemiz gereken temek prensibimiz olarak benimsedik.

Müşterilerimizi bir defa ürün alan kişiler olarak görmektense, gelişimimiz için vazgeçilmez olan ve uzun vadeli ilişkiler kurmamız gereken bireyler olarak değerlendiriyoruz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık